Програма німецької біржі праці пропонує Au-Pair для тих, хто хоче за рік здійснити свою мрію і стати студентом в Німеччині


Сьогоднішній день дарує безліч можливостей молодим людям змінювати власне життя на краще! Варто тільки забажати і те, що вчора здавалось нереальним, буде дійсністю сьогодні. Якщо Ви думаєте, що переїхати в одну з найрозвиненіших країн світу, працевлаштуватися там, вивчаючи при цьому мову, подорожуючи і ще й живучи абсолютно безкоштовно неможливо, то ви помиляєтеся! Бо вже сьогодні ви маєте шанс покращити власне майбутнє! Програма Au-Pair – це вікно в Європу, де ви зможете вивчати мову протягом року, знайомитися з новою прогресивною країною Німеччиною , встановлювати там дружні зв’язки і контакти, пожити в сім’ї корінних німців та облаштувати підґрунтя для майбутньої освіти в найперспективніших навчальних закладах Німеччини. Ця програма є найпопулярнішою платформою міжнародного культурного обміну, в котрій бере участь молодь з усього світу.
Так що ж є передумовами для участі в програмі Au-pair?

 1. Ваш вік 18 – 26 років.
 2. Ви володієте німецькою на рівні А1 (з обов’язковим підтвердженням у вигляді сертифікату Goethe або іншого). Завдяки нам цей рівень мови Ви здобудете протягом трьох місяців у нашій мовній школ, що знаходиться в Івано-Франківську.
 3. Ви неодружені та без своїх дітей.
 4. Любите дітей і маєте бажання з ними працювати .
  Опираючись на останній пункт , важливо зазначити, що в ваші обов‘язки входитиме :


😉Догляд за дітьми (наприклад, відводити дітей в дитсадок/школу, грати з дітьми, читати книжки, гуляти, одягати, вмивати, годувати, і т. д.).


😉Виконувати незначну роботу по дому, в основному пов’язану з дітьми, наприклад, допомогти накрити на стіл чи розігріти обід, підтримувати порядок у кімнаті дітей, прибирати дитячі речі.

👍Будучи учасником цієї програми , ви можете розраховувати на багато привілегій:

 • власні кишенькові гроші у розмірі від 260 євро
 • курси німецької мови в одній з мовних школ міста, де ви мешкаєте
 • вільний час для себе та один вихідний на тиждень, який ви можете приділити тільки собі
 • можливість безкоштовного проживання в приймаючій сім’ї обов’язково з власною кімнатою
 • медичне страхування, сплата телефонних рахунків, харчування, подорожі з родиною і розваги з дітьми оплачує сім’я
 • не більше 25 робочих годин на тиждень
 • 2-тижнева оплачувана відпустка

Звичайно , що це не всі переваги , які пропонує дана програма . Дивіться ширше! Адже Au-Pair – це можливість отримати/продовжити освіту за кордоном; можливість володіння німецькою на досконалому рівні; можливість знайти друзів з найрізноманітніших куточків світу; і врешті решт – це ваш величезний вклад у розширення власного світогляду та можливість побачити світ.
Якщо ви зважили всі «за» та «проти» і прийняли рішення взяти участь у програмі , то ми можемо стати надійним супроводом на шляху в Німеччину і разом з Вами реалізувати Вашу ціль- стати учасником програми Au – Pair. Наш офіс знаходиться у самому серці Івано-Франківська за адресою вул. Бандери 1. Пишіть нам або зв’яжіться з нами по телефону для детальнішої консультації . Ми чекаємо саме на Вас!


Якщо ви зважилися на цю програму – ми з радістю допоможемо вам реалізувати свою мрію в найкоротші терміни.

Ми знаходимося в самому серці Івано-Франківська за адресою: вулиця С. Бандери 1.

Завітайте до нас в офіс за попереднім телефонним записом(098 995 6614).

Залишити відповідь