Програма для студентів ZAV, яка поєднує у собі можливості непоганого заробітку і покращення знань з німецької мови через живе спілкування з носіями мови

!!! Увага!!! Подача заявок на реєстрацію для участі у програмі на літніх канікулах 2020 року закінчується в кінці лютого 2020 року!!!

Ви ще встигаєте взяти участь!!!


Кожен з нас володіє воістину величезними можливостями . Неможливо перерахувати скільки шансів щоденно отримують молоді люди для удосконалення власного життя та розширення свого світогляду. Вміння користуватися цими можливостями – це швидше талант, а ніж норма . І саме вам сьогодні може випасти один з таких шансів. Ми пропонуємо можливість, за якої ви зможете працевлаштуватися в Німеччині протягом офіційних канікул, отримувати достойну заробітню плату по мірках Європи, удосконалити свою німецьку та познайомитися з безліччю цікавих людей з усього світу, при цьому ще й побачити чарівну Європу. Ми впевнені, що ця програма лишатиме про себе довгий час незабутнє враження і після її проходження ви однозначно будете раді змінам на краще.
ZAV – це державна програма, яка дає можливість студентам очної форми навчання в Німеччині під час офіційних канікул працювати на основі підписаного договору з роботодавцем. Зацікавило? Тоді знайомтеся з умовами участі у даній програмі:
1.Ви повинні бути студентом денної форми вищих або професійних закладів освіти України або Польщі(інститут, університет, технікум, коледж, консерваторія або академія). Студенти заочного відділення не можуть їздити по цій програмі!
2.Вік від 18 до 35 на момент початку практики в Німеччині. Якщо вам поки не виповнилося 18 років, але до моменту поїздки ви досягнете цього віку і зможете вчасно оформити закордонний паспорт, ви можете брати участь в даній програмі.
3.Ви будете продовжувати навчання після повернення з Німеччини в Україні(тобто, не студенти останнього курсу).
4.Ви володієте німецькою на мінімальному рівні (від А1 або вище )
Щодо цього пункту, то варто зазначити, що разом з нами ви зможете покращити свою німецьку та вже за три місяці з нуля наша мовна школа гарантує довести вас до бажаного А1 рівня. Хай це не стане перешкодою на вашому шляху, адже ваша наполегливість і активна співпраця з нашими найкращими менеджерами та викладачами допоможе вам в найкоротші терміни досягти власної цілі – стати учасником програми ZAV. Не забувайте, що чим вищий рівень німецької, тим вищий Ваш шанс на отримання більш оплачуваної роботи з поліпшеними умовами .
Програма ZAV пропонує своїм учасникам найрізноманітніші сфери для працевлаштування:

 1. Гастрономія / готелі – різноманітність робіт і відповідно різноманітність вимог: кухарі, помічники кухарів, працівники кухні, офіціанти, бармени, баристи, працівники ресепшену, прибирання номерів. Рівень знань мови залежить від необхідності спілкування з клієнтом. Приклад: офіціант – мінімум впевнений А2 і комунікабельність. Помічник на кухню / посудомийник – досить А1 для розуміння, чого від нього хочуть.
 2. Великі мережі – Бургер Кінг або МакДональдс. Там робота за касою: активність, комунікабельність і мінімум – впевнений А2.
 3. Сільське господарство – збір яблук, полуниці і т.д. Німецька або англійська А1, щоб зрозуміти один одного і роботодавця.
 4. Прибирання будинків і промислових установ – технічний персонал, прибиральники – німецький А1 (або англійська елементарний рівень )
  Програма ZAV організована за підтримки тільки перевірених роботодавців і має на ринку працевлаштування особливе місце, що дозволяє запропонувати студентам вигідні умови роботи та підтримку координатора протягом усього періоду перебування в Німеччині.
 • хорошу заробітню плату (до 1900€ в місяць)
 • допомогу з житлом
 • робоче страхування
 • необхідні документи для легального працевлаштування в Німеччині
 • можливість удосконалити свою німецьку мову
 • час для себе та подорожі
 • безліч знайомств з цікавими людьми
  Програма ZAV – це ваш вклад в себе , який окуповується повністю фінансово і дарує Вам чудовий досвід короткострокового проживання і праці в Європейській країні .
  Якщо ви зважили всі «за» та «проти» і прийняли рішення взяти участь у програмі , то ми можемо стати надійним супроводом на шляху в Німеччину і разом з Вами реалізувати Вашу ціль- стати учасником програми ZAV . Наш офіс знаходиться у самому серці Івано-Франківська за адресою вул. Бандери 1. Пишіть нам або зв’яжіться з нами по телефону для детальнішої консультації . Ми чекаємо саме на Вас!

Наші студенти отримують :

 • хорошу заробітню плату (до 1900€ в місяць)
 • допомогу з житлом
 • робоче страхування
 • необхідні документи для легального працевлаштування в Німеччині
 • можливість удосконалити свою німецьку мову
 • час для себе та подорожі
 • безліч знайомств з цікавими людьми
  Програма ZAV – це ваш вклад в себе, який окуповується повністю фінансово і дарує вам чудовий досвід тимчасового проживання і праці в Європейській країні.
  Якщо ви зважили всі «за» та «проти» і прийняли рішення взяти участь у програмі, то ми можемо стати надійним супроводом на шляху в Німеччину і разом з вами реалізувати вашу ціль- стати учасником програми ZAV. Наш офіс знаходиться в центральній частині міста Івано-Франківська за адресою вул. Бандери 1.
 • Запишіться для детальнішої консультації за телефоном: 0989956614.
 • Ми чекаємо саме на вас!

Залишити відповідь